درباره ما

ما یک شرکت کاملاً حرفه ای در زمینه انجام خدمات نقشه برداری دقیق با تمرکز بر روی رفتار سنجی ژئودتیک (میکروژئودزی) سدها و سازه های بزرگ هستیم که با تلفیق روش نوین لیزر اسکن سه بعدی و نقشه برداری صنعتی دقیق توانسته ایم راهکار منحصر به فردی جهت نصب سکوهای نفت و گاز در دریا ارائه نماییم.
ما توانسته ایم در طول ۱۷ سال فعالیت حرفه ای، بیش از ۲۵۰ قرارداد با کارفرمایان دولتی برای پروژه های سدسازی، مترو، نیروگاه، سکوهای نفت و گاز و … منعقد نماییم و در حال حاضر این شرکت بزرگترین و معتبرترین مرکز رفتارسنجی (میکروژئودزی) سدها و سازه های بزرگ کشور می باشد. تجهیزات اندازه گیری مورد استفاده در این شرکت از معتبرترین شرکت سازنده تجهیزات نقشه برداری دنیا یعنی لایکای سوئیس خریداری گردیده و از نظر دقت اندازه گیری منحصر به فرد می باشند.
توتال استیشن های اتوماتیک دقیق و منحصر به فرد TM50، TM30 و TCA2003 و ترازیاب اتوماتیک دقیق DNA03 و لیزر اسکن سه بعدی Scanstation 2 بخشی از تجهیزات اندازه گیری ما هستند.
همکاران ما متشکل از ۴۰ نفر کارشناس مجرب با تخصص های نقشه برداری، ژئودزی، فتوگرامتری، سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS)، سنجش از راه دور و کارتوگرافی می باشند که در یک محیط کاملاً دوستانه و علمی مشغول به فعالیت می باشند.
به منظور افزایش کیفیت خدمات، با استقرار نظام مدیریت کیفیت، گواهی نامه ISO 9001 : 2015 از موسسه CRI اخذ گردیده است.

دفتر

دفتر مرکزی شرکت در طبقه دهم یکی از ساختمان های بلند مرتبه منطقه زیبای کارگر شمالی قرار دارد و امکانات مناسبی جهت آسایش و آرامش کارشناسان فراهم گردیده تا با خیال آسوده و در محیطی امن و صمیمی فعالیتهای روزانه خود را انجام دهند.

هیئت مدیره

name

شهروز دروگریان

مدیر عامل

فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد ژئودزی از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در سال 1375

بهمن نیک ضمیر

رئیس هیئت مدیره

فارغ التحصیل دوره کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در سال 1372

محمد هنرور

نایب رئیس هیئت مدیره

فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد ژئودزی از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در سال 1385